امروز :جمعه 04 خرداد 1397
اخبار ستاد

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نمایش: 502 مرتبه
تجلیل از مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با حضور مدیرعامل ستاد دیه استان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،دکتر احمدی افزادی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان در دیدار مدیرکل زندانهای استان پخش برنامه یک شهر ضیافت در ماه مبارک رمضان را پر مخاطب ترین برنامه اذان گاهی سیمای جمهوری اسلامی ایران و اصفهان ذکر کرد.

در این دیدار که گرجی مدیرکل زندان های استان به همراه معاونین،مدیران عامل ستاددیه و انجمن حمایت از زندانیان حضور داشتند،مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از اجرای برنامه های مختلف مذهبی و فرهنگی و عزاداری در طول یکماه سخن گفت و اظهارداشت: در طی این مدت با اجرای کنگره پیرغلامان نوای محرم با شور وخاص بی نظیری آغاز شد و سپس با تشییع شهید مدافع حرم شهید حججی ادامه یافت و زمینه را برای اشاعه فرهنگ عاشورایی مهیا کرد.

وی درادامه با قدردانی از تعامل و مشارکت مجموعه مدیریتی زندانهای استان در راستای هماهنگی بیشتر در خصوص اجرا و پخش برنامه یک شهر ضیافت این برنامه را یک حرکت فرهنگی و مذهبی بی نظیر بیان کرد.

احمدی افزادی در ادامه گفت: شور برنامه یک شهر ضیافت زمینه کار خیر و نیکو را در مردم دو چندان کرد و موجب شد تا این حرکت فرهنگی مذهبی با نشاط و شور بیشتری در بین مردم تحول ایجادنماید.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به رفع نواقص و معایب این برنامه در سال های گذشته گفت: در برنامه یک شهر ضیافت در سال ۹۶ هرآنچه در سال های قبل دچار نقص بودیم امسال با شرایط بهتر و فضایی مناسب تر و برنامه ای متنوع تر در صحنه حاضر شدیم که بحمدالله از پرمخاطب ترین برنامه های اذان گاهی سیمای جمهوری اسلامی ایران و مرکز اصفهان با بیش از ۶۰ درصد مخاطب داشته است.

مدیر کل صداو سیمای مرکز اصفهان در پایان اظهارامیدواری کرد جهت اجرای این برنامه در سال آینده با تشکیل اتاق های فکر و تعیین مصادیق مورد نیاز برنامه ای پرمحتواو بیننده را به عموم مردم ارائه دهیم.

اسدااله گرجی زاده مدیرکل زندان های استان نیز دراین دیدار با تسلیت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع)و یاران با وفای ایشان از توجه و زحمات مجموعه مدیریتی صداوسیمای مرکز اصفهان قدردانی کرد.

وی که با هدف قدردانی و تجلیل از زحمات مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان حضور یافته بود اجرای برنامه موفق و بی نظیر یک شهر ضیافت را گامی بزرگ در راستای کاهش جمعیت کیفری و ارتقاء امنیت عمومی بیان کرد.

مدیرکل زندان های استان در ادامه به نتایج حاصله از این برنامه پرداخت و تصریح کرد: در سال جاری به همت خیرین و اجرای جشن های گلریزان حدود ۸ میلیارد تومان کمک های مردمی تعهد که تا کنون حدود ۵۰ درصد از آن وصول شده است.

وی درادامه افزود: نظارت مدیریت صداوسیمای مرکز اصفهان براجرای این برنامه موجب شد تا زمینه کار خیرونیکو دو چندان شود و میزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در این برنامه بیش از سال های گذشته رقم زده شود.

گرجی زاده ساخت مستندهای مختلف در راستای کاهش آسیب های اجتماعی را همسو با آموزش و اطلاع رسانی به مردم بیان کرد و اظهارامیدواری کرد تا با کمک سایر دستگاهها ومدیریت این رسانه زمینه کاهش وقوع جرم و آسیب را پیش تر از قبل در سال آتی مهیا نمائیم.

در پایان این مراسم نیز پس از بیان نظرات اعضائ حاضر در جلسه با اهداء لوح تقدیر و هدیه از زحمات دکتر احمدی افزادی تجلیل و قدردانی شد.